Modeli kabin prysznicowych jest wiele, ale tak niezawodne, piękne i jednocześnie funkcjonalne spotkamy tylko tutaj – w ofercie producenta Duka. Ich produkty zaskakują niezawodną technologią, a każdy element jest wykonany z wyjątkową starannością.

 

Jakie produkty oferuje marka Duka?

Gdyby połączyć ze sobą dwa określenia – pasja i innowacyjność to otrzymamy nic innego jak Duka, produkty, które powstają po to, by utrzymać równowagę pomiędzy estetyką a technologią. Duka spełnia wiele wymagań klientów, a jednocześnie z każdym nowym produktem, daje zupełnie inne spojrzenie na komfort w łazience.

Produkty Duka to wyjątkowa różnorodność – na czym polega?

Rozwiązania zastosowane w kabinach prysznicowych Duka to pomysły tworzone z pasją. W ofercie tego producenta znajdziemy kabiny okrągłe, prostokątne, ale także pięciokątne. Tak różnorodna oferta pozwala na stworzenie łazienki o jakiej naprawdę marzymy.

kabina duka

Przeglądając katalog marki Duka można się zainspirować, a co więcej także popuścić wodze fantazji i stworzyć przestrzeń do kąpieli taką, w której nie ma kompromisów.
Profesjonalni doradcy marki nie tylko doradzają, ale i inspirują – pomogą wybrać taką kabinę, która będzie dobrana do indywidualnych potrzeb wnętrza i osoby, która takiego rozwiązania poszukuje.

Czy wiesz, że…

Szkło, z którego wykonane są kabiny Duka pozyskuje się z okolic romantycznej Wenecji. To miasto wieloletnich tradycji szklarskich.

Do małych pomieszczeń można wybrać kabinę z drzwiami wahadłowymi, które otwierają się do środka oraz na zewnątrz. Drzwi obrotowe, niezwykle zjawiskowe można umieścić we wnętrzach przestronnych. W łazience z wanną można zastosować ścianki składane. Różnorodność oferty oraz innowacyjność produktów to maksymalny komfort, na który zasługuje każdy!

kabina walk in

Technologiczne rozwiązania w kabinach Duka!

Produkty Duka są dość nietypowe nie bez przyczyny. Wyróżnia je wyjątkowa dbałość o detale i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które z nich chciałbyś zastosować u siebie?

1. ACS, czyli nowa technika domykania „automatic close & stop“ – polega na tym, że drzwi szklane przesuwają się automatycznie, delikatnie i płynnie w pozycję "Zamknięte" lub "Otwarte", takie rozwiązanie jest zastosowane w modelach aqua,

2. Klejenie zawiasów – technika, w której zawiasy i elementy mocujące umieszczane są, za pomocą sprawdzonej metody duka® UV przyklejane do szkła, dzięki niej uzyskuje się powierzchnię gładką i pozbawioną szczelin oraz otworów. Takie klejenie pomaga utrzymać idealną czystość, a proces wykorzystuje się w modelach serii pura 5000, acqua 5000, acqua R 5000, libero 5000, princess 4000,

nowoczesna kabina

3. Zawiasy 180° zapewniają pełną możliwość otwierania kabiny na zewnątrz oraz do wewnątrz. Osoba, która bierze prysznic może poruszać się swobodnie, wykonując nieskrępowane ruchy. Ponadto zawiasy posiadają także system automatycznego domykania się „automatic close“: poprzez lekkie popchnięcie, drzwi łagodnie przechodzą w pozycję „Zamknięte”,

4. Mechanizm samopodnoszący – dzięki jego zastosowaniu, za każdym razem, gdy drzwi zostają otwarte, unoszą się ku górze o kilka mm, w ten sposób dolna uszczelka zbierająca jest chroniona przed tarciem o listwę progową i uszkodzeniami,

5. Rolki kulowe to pewność lekkiego i łatwego przesuwania drzwi. Łożysk w takich rolkach nie trzeba smarować, a ich parametry pracy są bardzo wysokie,

6. Niezwykłe możliwości regulacji – drzwi prysznicowe posiadają regulację bezstopniową co oznacza, że można je dopasowywać na szerokość. Wszystko odbywa się za pomocą gwintu drobnozwojowego, który porusza się kółkiem regulowanym.

szklana kabina duka

"Prysznic jest przeżyciem" taką misją kieruje się marka Duka i być może dlatego ich produkty cechują: specjalne wymiary, wysoka jakość oraz innowacyjna technologia. Marka rozwija produkcję swoich kabin już od ponad 30 lat, a ich prysznice są połączeniem różnorodności, luksusu, wytrzymałości oraz modnych trendów. W ofercie Duka powinni rozgościć się zwolennicy dodatkowych przeżyć i niezawodności. Produkty tej marki są dostępne tylko w Salonach Elements, które są jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Polecane produkty