Z czym kojarzy Ci się nowoczesny styl mebli łazienkowych? Nam, z wyjątkowo wysoką jakością wykonania, subtelną elegancją, ale również z nieprzeciętnym wykończeniem, które jeszcze do niedawna uchodziłoby za awangardowe. Nowoczesne serie mebli łazienkowych budzą zachwyt właścicieli łazienek, ale przede wszystkim ułatwiają codzienne funkcjonowanie w naprawdę komfortowych warunkach. Przekonaj się sam, co kryje się, za słowem nowoczesność w łazience.

Nowoczesne serie mebli łazienkowych coraz częściej goszczą u właścicieli urządzanych łazienek. Nie bez kozery dzieję się tak właśnie dlatego, że meble tego typu są wyjątkowe pod każdym względem. Z praktycznego punktu widzenia są wykonane z materiałów najwyższej jakości, często wysoko wodoodpornych, ale również z solidnie opracowanym wyposażeniem w postaci szuflad z organizerami.

Patrząc na meble od strony dekoracyjnej to zachwyt budzi przede wszystkim pomysłowość twórców serii w zakresie kolorystyki oraz kształtów. Dużą uwagę zwraca kunszt doboru elementów dekoracyjnych w postaci uchwytów. To wszystko składa się na zgrabną całość, w której myślą przewodnią są zarówno kolory, jak i przywiązanie do określonej stylistyki wnętrza.

I jeśli tak przyjrzeć się poszczególnym kolekcjom mebli łazienkowych, to warto zwrócić uwagę na kilka z nich, które dostępne są także w naszej ofercie.

Seria mebli Happy D.2 Plus

Szukasz mebli łazienkowych o nieprzeciętnej kolorystyce? Seria Happy D.2 Plus może być dla Ciebie. W pojemnych szufladach zmieścisz wszystkie niezbędne akcesoria łazienkowe, a wszechstronność dostępnych wzorów pozwoli Ci uzyskać taki efekt dekoracyjny we wnętrzu, o którym zawsze marzyłeś.

Do urządzanej strefy umywalkowej dobierz np. konsolę i szafkę – dostępne są modele w różnych rozmiarach i konfiguracjach, również takie na dwie umywalki. Możesz do tego skompletować także szafki półwysokie, które będą idealnym miejscem na ręczniki.

Półokrągłe zakończenia szafek pozwolą bezpiecznie poruszać się po łazience także najmłodszym. Nie musisz obawiać się, że ktoś zrobi sobie krzywdę.

nowoczesne meble

szafka łazienkowa

szafka łazienkowa

Seria mebli Futuris

To kolejna propozycja, która skradnie serca wszystkich tych, którzy oczekują od swojej łazienki nowoczesnego sznytu. Wybrać możesz jedną z trzech dostępnych szafek umywalkowych - taką, która swoim rozmiarem idealnie wkomponuje się w dostępną przestrzeń. Możesz do tego skompletować także słupek i tym samym zwiększyć przestrzeń do przechowywania.

Do zestawu wystarczy dobrać blaty w kolorze drewna lub niezwykle uniwersalnej bieli, by uzyskać niezwykle ciepłe w odbiorze wnętrze w stylu nowoczesnym, ale i naturalnym.

futuris

futuris

futuris

Seria mebli Lofty

Jeśli natomiast nowoczesny, kojarzy Ci się z bielą oraz z połyskiem i dość oszczędną formą dekoracyjną to z pewnością spodoba Ci się seria mebli Lofty. Bez obawy możesz ją kupić niemal do każdego rodzaju wnętrz. Dopasujesz je do małej, jak i dużej łazienki, ponieważ w kolekcji są dostępne 3 różne szafki podumywalkowe - w tym jedna przystosowana do montażu aż dwóch umywalek - komody w dwóch rozmiarach oraz całą serię blatów.

I choć dzięki tak ogromnej różnorodności seria zyskuje w ujęciu praktycznym, to najważniejsze zdaje się tu być istotne umiłowanie minimalistycznej formy, która od razu przywołuje na myśl subtelną nowoczesność.

Oczywiście wszystko przy okazji wykorzystania bardzo solidnych materiałów, które posłużą w Twojej domowej łazience, przez długie lata.

lofty

lofty

Jak widać, w kolekcjach mebli łazienkowych Elements, nie brakuje nowoczesnych zestawów, które sprawdzą się w wielu wnętrzach. Znajdź swoją idealną serię, z którą skrzętnie uchwycisz ducha minimalizmu oraz elegancji!