Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Płytki Caesar dostępne od ręki!

 

 

Caesar to włoski producent płytek i ceramiki działający na rynku od lat 80. XX wieku. Produkty tej marki znane są z wysokiej jakości i nietuzinkowego wzornictwa. Płytki ceramiczne produkowane są w nowoczesnych fabrykach we Włoszech z poszanowaniem dla człowieka i środowiska.

 

Kolekcja płytek Anima Select to seria, która inspirowana jest pięknymi odmianami marmuru. Płytki z efektem marmuru nadają się zarówno do podłóg jak i ścian, nadając pomieszczeniom ekskluzywny wygląd. Luksus i naturalny wygląd to główne cechy wyjątkowej kolekcji Anima Select. 

 

Podczas urządzania mieszkania z pewnością docenisz doskonałą funkcjonalność Gresu Slab. Dostępne w kolekcji kafelki mają wzór imitujący surowy beton – wiernie oddaje on rzeczywisty wygląd tego materiału, a zatem tworzone okładziny prezentują się autentycznie. 

 

Caesar Hike Lodge i Nuance to wysokiej jakości włoskie gresy imitujące drewno. Płytki te świetnie nadadzą się na podłogę w salonie i kuchni. Matowa powierzchnia sprawia, że są łatwe w utrzymaniu. Ten produkt polecamy klientom, którzy dobrze się czują w otoczeniu ciepłych barw.

 

Dekoracyjny gres o intensywnym turkusowym kolorze ze stonowanymi, ziemistymi wtrąceniami. Wzrok przykuwa koronkowa aplikacja na powierzchni. Płytki świetnie sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, rustykalnych, vintage czy loftach. Produkt można kłaść na podłodze i na ścianie. Seria Trace Mint zdobyła uznanie architektów wnętrz. Kolekcja Trace produkowana przez włoską fabrykę Caesar nawiązuje do ponadczasowych dzieł architektury.

płytki od ręki