Galeria inspiracji

Zainspiruj się przeglądając metamorfozy łazienek lub projekty stworzone przez współpracujących z nami Architektów.

Podpowiemy Ci, jakie produkty sprawdzą się najlepiej w danej aranżacji!

Wszystkie inspiracje

Piękna i komfortowa łazienka na parterze
Piękna i komfortowa łazienka na parterze

Aranżowanie łazienki na parterze bez wątpienia ma mnóstwo zalet – przede wszystkim w domach jednorodzinnych nie trzeba s

Rustykalna łazienka w kwiatach
Rustykalna łazienka w kwiatach
Industrialne i nowoczesne trendy zawładnęły aranżacjami łazienek – jednak nie wszyscy lubią minimalistyczny, często surowy styl i wolą otaczać się bardziej przytulnymi stylizacjami.
Biel i zieleń do małej łazienki
Biel i zieleń do małej łazienki
W małej łazience każdy skrawek pomieszczenia jest na wagę złota. Zaaranżowanie takie pomieszczenia tak, by było zarówno funkcjonalne, jak i miało efektowny wystrój, to nie lada wyzwanie.
Mała łazienka w ciepłych brązach
Mała łazienka w ciepłych brązach
Łazienka o małym metrażu musi być dobrze zaprojektowana – tak, by zarówno stylistyka nie była w niej przytłaczająca, a jednocześnie wyposażenie spełniało wszystkie oczekiwania pod kątem funkcjonalności.
Łazienka bliska naturze
Łazienka bliska naturze
Maksymalnie nowoczesna, ale jednocześnie mocno nawiązująca do natury łazienka, to jeden z trendów, który na dobre zagościł w domach i mieszkaniach.
Łazienka na poddaszu to bardzo wygodna przestrzeń, szczególnie jeśli umiejscowi się ją w pobliżu sypialni. Dzięki temu od razu po kąpieli można udać się pod ciepłą kołdrę. Jednak w takich wnętrzach trzeba liczyć się ze skosami i wziąć je pod uwagę w czasie planowania aranżacji – sprawdź propozycję takiej łazienki od studia strzelecka design.
Mała łazienka na poddaszu – przytulna i praktyczna
Łazienka na poddaszu to bardzo wygodna przestrzeń, szczególnie jeśli umiejscowi się ją w pobliżu sypialni. Dzięki temu od razu po kąpieli można udać się pod ciepłą kołdrę.
Czerń, szarość i drewno do nowoczesnej łazienki
Czerń, szarość i drewno do nowoczesnej łazienki

Łazienka bliska naturze, a jednocześnie w pełni funkcjonalna, elegancka i modna?

wąska łazienka
Sposób na wąską łazienkę
Mała i wąska łazienka jest zmorą wielu Polaków. Ale małe, może być piękne. Zobaczcie sami jaka propozycję przygotowaliśmy dla Was.
Olśniewająco biała łazienka
Olśniewająco biała łazienka
Łazienka urządzona z elegancją i klasą – dla wielu taka aranżacja ma większą wartość niż nowoczesne trendy. W pomieszczeniu mają królować funkcjonalne rozwiązania przedstawione w klasycznej, bardzo efektownej formie. Taki design przedstawiło nam studio projektowania wnętrz OKform.
Marmurkowa łazienka w trójkącie
Marmurkowa łazienka w trójkącie
Zagospodarowanie łazienki w nietypowym kształcie jest niełatwym zadaniem. Jednak z odrobiną kreatywności i dobrym pomysłem można stworzyć naprawdę oryginalne, nowoczesne i w pełni funkcjonalne wnętrze. Przekonała nas o tym aranżacja studia projektowego FABRYK-ART, w zespole projektowym: Agata Chomiak i Maciej Ferenc.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.