Salon łazienek
ELEMENTS Przyszowice k/Gliwic

Witamy na stronie salonu łazienek Elements Przyszowice
Płytki ceramiczne
Płytki ceramiczne
Łazienka
Łazienka
Kontakt

Graniczna 82
44-178 Przyszowice k/Gliwic
tel. +48 32 731 41 45 / 46
przyszowice@elements-show.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek:09:00-17:00
Wtorek:09:00-17:00
Środa:09:00-17:00
Czwartek:09:00-17:00
Piątek:09:00-17:00
Sobota:08:00-15:00

Salon łazienek Przyszowice k/Gliwic

Zapraszamy do naszego Salonu łazienek Elements Przyszowice, gdzie zaskoczymy Cię ogromem przestrzeni ekspozycyjnej. Na powierzchni blisko 500 m2 prezentujemy nowoczesne rozwiązania dla każdej łazienki, oferujemy tylko sprawdzone marki, renomowanych, polskich i europejskich producentów.

Nie masz jeszcze pomysłu na łazienkę? Nasza ekspozycja na pewno Cię zainspiruje. Prezentowane na niej produkty selekcjonujemy starannie, śledząc najnowsze trendy na rynku. Sprawdź czy w wybranej kabinie prysznicowej lub wannie będziesz czuć się komfortowo, zobacz jak działa myjąca miska wc i poznaj szeroki wachlarz ceramiki i armatury. W naszej ofercie znajdziesz również bogaty wybór płytek ceramicznych, gresów i betonu architektonicznego, nie tylko do łazienki ale również salonu, kuchni oraz na taras.

Wiemy wszystko na temat nowoczesnych rozwiązań, również w zakresie techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, systemów instalacyjnych oraz uzdatniania wody. Zawsze uśmiechnięta i profesjonalna obsługa czeka na Ciebie z kawą, herbatą i ciastkiem na przywitanie. Odwiedź nasz salon przy ul. Granicznej 82, napisz do nas lub zadzwoń.

Zapraszamy!

Aktualności

top produkty elements

10.02.2020

Zobacz nasze TOP produkty!

Zobacz topowych producentów w wyjątkowych cenach. 

Doradcy

Doradca klienta elements
Celina Pryszcz
Doradca Klienta
elements
Marcel Nocoń
Doradca Klienta

Umów się na spotkanie

Nie mam fachowca
Date
19
Lut
2020

Prosimy o wybieranie terminu minimum dwa dni od daty dzisiejszej

Preferuję kontakt telefoniczny
Preferuję kontakt mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.