Aranżacja Łazienki - łazienka dla gości na poddaszu

Social:

Łazienka dla gości – standard w nowoczesnym domu.

 

Łazienka dla gości to rozwiązanie, które staje się już standardem podczas planowania i projektowania domu. Taka przestrzeń ma wiele zalet. Oczywiście najważniejszymi z nich są zagwarantowanie Twoim gościom i Tobie nieskrępowaną prywatność oraz fakt, iż przestrzeń taką można śmiało wykorzystywać jako drugą łazienkę. W przypadku zaproponowanej przez nas aranżacji, na druga łazienkę zaadoptowaliśmy pomieszczenie na poddaszu, które spełnia także funkcję pralni. Dzięki dodatkowej przestrzeni łazienkowej w Twoim domu, łatwo zlikwidujesz poranne kolejki przed łazienką, a swoim gościom zapewnisz intymne i wygodne miejsce relaksu.

Na pewno należy zwrócić uwagę na zaaranżowanie takiego pomieszczenia, które ma zazwyczaj ograniczony metraż. Dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu będzie ono jednocześnie funkcjonalne i estetyczne oraz dobrze będzie świadczyło o gościnności gospodarzy.

Ściany łazienki dla gości w naszej wizualizacji powstały przez połączenie płytek ściennych rektyfikowanych TEX i FELP z Evo Ceramika. Nie tylko tworzą one elegancki klasyczny wzór, ale dzięki identycznym rozmiarom, ich montaż jest praktycznie bezfugowy, co ma wpływ na efekt końcowy. Ich zaletą jest także fakt, że pięknie komponują się one z płytkami podłogowymi imitującymi drewno.

Oczywiście w takiej łazience nie może zabraknąć przestronnej wanny ze strefa prysznicową i szklanym parawanem. Takie rozwiązanie gwarantuje nam przystosowanie do różnych preferencji i zapotrzebowani naszych gości. Bardzo dobrze w tej roli sprawdzi się przestronna wanna prostokątna Vigour Derby.

Dodatkowa przestrzeń zyskamy dzięki wykorzystaniu stelaża podtynkowego i wykorzystaniu miski wiszącej lejowej Derby z deską sedesową wolnoopadającą Derby Style. To rozwiązanie ułatwi nam także utrzymanie czystości w pomieszczeniu.

Nie można zapomnieć o strefie umywalkowej. Na małej przestrzeni warto wykorzystać bardzo funkcjonalne połączenie umywalki meblowej Derby Style z szafką podumywalkową serii Derby marki Vigour.  Całość uzupełni – pasująca do kompletu – bateria umywalkowa Derby.

Na pewno goście docenią odpowiedni dobór akcesoriów uzupełniających, które dopełnią całą aranżację i sprawią, że pomieszczenie będzie nie tylko funkcjonalne, ale także przytulne i estetyczne.

 

 

łazienka dla gości - strzelecka design

 

łazienka dla gości - strzelecka design

 

łazienka dla gości - strzelecka design

 

łazienka dla gości - strzelecka design

 

Projekt: Strzelecka Design

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.