KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Aranżacja łazienki - nowoczesna i pomysłowa

Social:

nowoczesna i pomysłowa

 

Nowoczesne, pomysłowe rozwiązania uwidaczniają się przede wszystkim w niebanalnych formach. Obserwując trendy aranżacyjne, możemy zauważyć odejście od kunsztownych, bogatych zdobień na rzecz wysublimowanego minimalizmu – prostota i charakterystyczna dla niej harmonia zaspokajają w zupełności potrzeby estetyczne współczesnego użytkownika. Nowoczesna łazienka powinna być spersonalizowana i idealnie korespondować z Twoją osobowością i trybem życia.

 

nowoczesna i pomysłowa

 

Indywidualnego charakteru dodadzą niebanalne meble łazienkowe lub oryginalne akcesoria. Nowoczesność nie ogranicza się jednak wyłącznie do atrakcyjnego wyglądu – równie ważne są zastosowane technologie, które mają za zadanie jak najbardziej uprzyjemnić codzienność. Toaleta myjąca, podświetlane lustro lub innowacyjne technologie pozwalające zaoszczędzić zużycie wody to tylko niektóre z pomysłów na nowoczesne rozwiązania w łazience.

 

nowoczesna i pomysłowa

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

nowoczesna i pomysłowa

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.