KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Łazienka z salonem kąpielowym

Social:

Łazienka z salonem kąpielowym

 

Jeśli komfort codziennych kąpieli jest dla Ciebie najważniejszy, nie chcesz iść na kompromisy podczas wyposażania łazienki. Stwórz taką przestrzeń, w której zażyjesz gorącej kąpieli z pianą, ale też w razie potrzeby weźmiesz szybki prysznic. Jak zaaranżować taki salon kąpielowy podpowiada architekt Monika Wachowiak.

 

pokój kąpielowy

 

Strefa umywalkowa i toaletowa – dla jeszcze większego komfortu

W salonie kąpielowym najważniejszymi elementami wyposażenia są wanna oraz kabina prysznicowa. Jednak dla wygody korzystania z pomieszczenia koniecznie powinna znaleźć się w nim także miska WC. W tym projekcie poszliśmy o krok dalej i obok muszki zawisł także pisuar – oba elementy nie zajmują jednak zbyt wiele przestrzeni we wnętrzu i pozwalają na stworzenie maksymalnie komfortowej strefy kąpielowej.

 

Łazienka z salonem kąpielowym

 

W salonie kąpielowym nie powinno zabraknąć także umywalki z lustrem, jednak w przeciwieństwie do standardowych łazienek, tutaj można pozwolić sobie na pewną nonszalancję – zamiast wybierać dużą misę, postawiliśmy na mniejszy model, który bez trudu zmieściliśmy w ograniczonej przestrzeni. Zadbaliśmy jednak o efektowne wykończenie tej części pomieszczenia – dominują tu szarości i brązy stanowiące tło dla clue salonu kąpielowego.

 

Łazienka z salonem kąpielowym

 

Strefa kąpielowa – efektowna i wygodna

Przestrzeń kąpielowa zaplanowana została w swoistej wnęce podzielonej na dwie części – delikatna, półprzejrzysta ścianka oddziela natrysk od wolnostojącej wanny. Całość jest wykończona drewnem, co przywodzi nieco na myśl styl fińskich saun.
W obu częściach wnęki postawiono jednak na elegancki minimalizm – obok owalnej wanny ustawiony został prosty stojak na ręczniki, do którego w każdej chwili możesz wygodnie sięgnąć z kąpieli, a ze stolika i półek zabierzesz potrzebne Ci kosmetyki i akcesoria. Kabina prysznicowa typu walk-in to maksymalny komfort i hołd dla nieskomplikowanych rozwiązań – znajdziesz w niej jedynie armaturę natryskową. Warto zwrócić też uwagę na nietuzinkowe oświetlenie strefy kąpielowej – równie minimalistyczne i nowoczesne, jak cała reszta aranżacji. Dzięki temu otoczenie jest spójne, harmonijne i zgodne z panującymi trendami.

 

Łazienka z salonem kąpielowym


Projekt: Architekt Monika Wachowiak
 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.