Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Olśniewająco biała łazienka

Social:

Łazienka urządzona z elegancją i klasą – dla wielu taka aranżacja ma większą wartość niż nowoczesne trendy. W pomieszczeniu mają królować funkcjonalne rozwiązania przedstawione w klasycznej, bardzo efektownej formie. Taki design przedstawiło nam studio projektowania wnętrz OKform.

 

Olśniewająco biała łazienka

 

Higiena i elegancja

Biel jest barwą o najbardziej klasycznym, ponadczasowym wydźwięku. Z tego względu często wykorzystywana jest do aranżowania wnętrz, w których stawia się na elegancję. Nie oznacza to jednak, że wnętrze będzie nudne. Na tym przykładzie doskonale widać eklektyczne podejście do urządzania pomieszczeń – wielkoformatowe, przypominające marmur płytki nawiązują do dawnych stylizacji, ale nowoczesne wyposażenie świadczy o bardzo praktycznym podejściu do kwestii łazienkowych. W takim wnętrzu możesz liczyć na najwyższy komfort użytkowy.

 

Olśniewająco biała łazienka

 

Odrobina czerni

Olbrzymią rolę w aranżacji tej łazienki odgrywają czarne detale. W tym kolorze utrzymane są abażury lamp i kinkietów oraz łączniki na narożnikach płytek posadzkowych. Uwagę zwraca jednak tutaj kolejne nawiązanie do nowoczesnych trendów – zarówno nad umywalkami, jak i nad wanną, wykorzystane zostały białe plansze w czarne kropki. Wyjątkowo udanie komponują się z marmurowymi wzorami, dodając im nieco fantazji i weselszego charakteru. Jednocześnie delikatny kontrast jeszcze bardziej wskazuje na higieniczną formę łazienki, sprawiając wrażenie doskonałego ładu i harmonii otoczenia.

 

Olśniewająco biała łazienka

 

Wszystko na swoim miejscu

Choć sam design łazienki ma ogromne znaczenie, warto również podkreślić doskonałą funkcjonalność zaprojektowanego wnętrza. Odnajdą się w nim zarówno miłośnicy długich, relaksujących kąpieli w wannie, jak i szybkiego mycia się pod prysznicem. 

 

Olśniewająco biała łazienka

 

Na długim, również marmurowym blacie, umieszczone zostały dwie umywalki stawiane, które uzupełniliśmy podłużnymi lustrami. To idealna łazienka dla tych, którzy o poranku wychodzą z domu w podobnej porze, co inni domownicy, i chcą przygotować się w komfortowych warunkach do pracy czy szkoły.


Projekt: OKform
 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.