Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Podłużna łazienka w bieli

Social:

Podłużne pomieszczenia są trudne w urządzeniu – jest to szczególnie odczuwalne w przypadku łazienek. Stworzenie udanej aranżacji takiego wnętrza jest jednak możliwe, szczególnie jeśli postawi się na elegancki minimalizm. Najlepszym tego przykładem jest projekt łazienki od biura NA NO WO Architekci.

 

Podłużna łazienka w bieli

 

Po pierwsze więcej światła

W podłużnej łazience częstym problemem jest mała ilość światła – w takich wnętrzach okno znajduje się często na krótszej ścianie, a do tego jest małe, by nie zabierać przestrzeni użytkowej w pomieszczeniu. W takich wnętrzach ważne jest, by postawić na jasne kolory. Świetnie sprawdzą się tutaj biele i delikatne odcienie szarości, ale można też wykorzystać czerń w roli drobnych, kontrastujących akcentów. Ważną rolę odgrywa tu również lustro, które odbija światło, dlatego warto wybrać jak największe i zawiesić je nad umywalką. W tym projekcie lustro stanowi ogromną część łazienki – dużą taflę powiesiliśmy tuż nad szeroką, dwuosobową umywalką, a drugie, sięgające aż do przeciwległej ściany, nad przedłużonym blatem i wanną.

 

Podłużna łazienka w bieli

 

Funkcjonalna wnęka

W tym projekcie sporą rolę odgrywa mała wnęka, dzięki której możliwe stało się wstawianie wanny oraz delikatne ukrycie toalety. Zabudowany stelaż ze spłuczką pełni tu rolę spłuczki, a całość jest efektownie podświetlona panelem znajdującym się nad miską WC. Przy wannie, podobnie jak przy umywalce, uwagę zwraca biała armatura – nowoczesna i jeszcze mocniej rozjaśniająca aranżację łazienki.

 

Podłużna łazienka w bieli

 

Wygoda codziennych czynności pielęgnacyjnych

Choć aranżacja podłużnej łazienki nie jest prosta i wymaga kompromisów, w tym projekcie możesz cieszyć się doskonałym komfortem w każdym aspekcie. Przy przedłużonym blacie obok umywalki stworzysz strefę pielęgnacyjną, przy której wygodnie zrobisz make-up lub wykonasz wiele innych zabiegów. Czarne siedzisko łatwo wsuniesz później pod blat, by zyskać więcej przestrzeni użytkowej do zwykłego korzystania z łazienki.
 Warto pamiętać, że jasna łazienka lubi się z ciemnymi dodatkami, o ile nie jest ich zbyt wiele – w tym przypadku postawiono na zupełne detale, w postaci klamki, wieszaków czy niewielkiej doniczki z rośliną.

 

Podłużna łazienka w bieli

 

Projekt: NA NO WO Architekci
 

Producenci

Polecane produkty

Przycisk Trinnity M11V1
Przycisk Trinnity M11V1
PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE
Trinnity
Stojąca bateria umywalkowa Balance
Stojąca bateria umywalkowa Balance
BATERIE UMYWALKOWE
Kludi
Umywalka meblowa Avento 65x47 cm
Umywalka meblowa Avento 65x47 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Villeroy & Boch

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.