Ekonomiczna i funkcjonalna

Social:

Uświadomienie sobie jak często korzystamy z naszej łazienki, pokazuje jak istotna jest trwałość jej wyposażenia oraz poczucie komfortu podczas jej użytkowania. Średni czas jaki spędzamy w łazience wynosi około 1 godziny dziennie. Właściciele łazienki w stylu SPA spędzają w niej średnio 2,5 godziny dziennie. Tak więc, 4 osobowa rodzina spędza w niej około 1 825 godzin rocznie. To pokazuje, jak ważne w urządzaniu łazienki są trwałe, solidne i ekonomiczne rozwiązania, które są bezpieczne dla domowego budżetu. Wyposażając łazienkę, postaw na produkty charakteryzujące się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Aranżacja przestrzeni przy pomocy tańszych, najczęściej mniej solidnych alternatyw z biegiem czasu może okazać się nieopłacalna.

Ekonomiczne rozwiązania to również produkty oszczędzające wodę np. armatura z perlatorem lub moduł sanitarny z podwójnym spłukiwaniem. Jeśli budżet nie pozwala na zamontowanie wanny oraz prysznica, wcale nie musisz z rezygnować z jednego z nich. Wystarczy, że wybierzesz wannę wraz z parawanem nawannowym. Funkcjonalna łazienka powinna być dopasowana do Twojego trybu życia. Najważniejsze jest to aby podczas wykonywania codziennej toalety towarzyszył Ci komfort a zastosowane produkty nie traciły swoich właściwości z biegiem czasu.

Powiedz naszym doradcom, czego oczekujesz i jaki tryb życia prowadzisz, a znajdziemy doskonałe rozwiązanie dla Ciebie – niezależnie od tego, czy marzysz o domowym spa dla singla czy też o dużej, wygodnej łazience dla rodziny z dziećmi.

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Producenci

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wichrowa 28, której dane rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000405892, który jest administratorem danych osobowych, w celach marketingowych wynikających z wypełnienia powyższego formularza, zgodnie z art. 23 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia