Innowacyjna i zgodna z trendami

Social:

Współczesna łazienka powinna przede wszystkim nieustannie zaskakiwać swoją innowacyjnością, na którą składa się wykorzystanie najnowocześniejszych technologii oraz wykończenie zgodne z aktualnymi trendami aranżacyjnymi. Do dzisiejszych łazienek coraz śmielej wkraczają nowoczesne rozwiązania w postaci inteligentnych systemów pozwalających np. na zapisanie ustawień dla wszystkich domowników w toaletach myjących. Deska sedesowa z funkcją mycia wyposażona w pilota jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkownika. Prysznic może umilić ulubiona muzyka płynąca prosto z słuchawki prysznicowej wyposażonych w funkcję Bluetooth, umożliwia ona również odebranie telefonu i rozmowę.

Kolejną ciekawą propozycją jest podświetlane lustro uruchamiane poprzez sensor z funkcją podgrzewania zapobiegającą parowaniu. Nieprzyjemnym zapachom w łazience można łatwo zapobiec dzięki stelażom z odciągiem. Można też zdecydować się na gotowy moduł sanitarny. Nowoczesne moduły są wewnątrz naszpikowane nowoczesną technologią - to nie tylko prostszy montaż, odciąg nieprzyjemnych zapachów, ale i np. różnokolorowe podświetlenie LED i inteligentne czujniki wykrywające użytkownika.

Nowoczesna łazienka to również zastosowanie materiałów o przedłużonej trwałości, takich jak np. konglomerat czy tworzywo TitanCeram. Innowacyjność współczesnych łazienek objawia się także w formie, która celuje w smukłe bryły i harmonijne, łagodnie poprowadzone linie. 

Moc innowacyjnych inspiracji aranżacyjnych znajdziesz, przyglądając się przygotowanym przez nas wystawom. Wybierz się na spacer wraz z naszym doradcą i pozwól nam znaleźć innowacyjne, a przy tym modne rozwiązania, które będą pasować do Twojej przestrzeni.


Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie Elements.

Producenci

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wichrowa 28, której dane rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000405892, który jest administratorem danych osobowych, w celach marketingowych wynikających z wypełnienia powyższego formularza, zgodnie z art. 23 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia