Łazienka dla gości

Social:

Współczesne trendy aranżacyjne zdecydowanie idą w kierunku maksymalnej personalizacji każdego wnętrza – dlatego też zupełnie inaczej podchodzi się do kwestii urządzania łazienki przeznaczonej dla domowników i dla gości. Przede wszystkim, w łazience dla gości nie musisz organizować dodatkowej przestrzeni do przechowywania kosmetyków czy też ręczników – pomieszczenie to możesz wyposażyć jedynie w najpotrzebniejsze akcesoria, zyskując jednocześnie większą swobodę aranżacyjną.

Łazienka dla gości jest zazwyczaj mniejsza niż ta dla domowników i znajduje się blisko salonu i jadalni – to właśnie w tych pomieszczeniach najczęściej przyjmujesz gości. Niewielkie rozmiary wnętrza stanowią niemałe wyzwanie podczas jego aranżacji – stąd też obecne w nim zorientowanie na jedynie podstawowe wyposażenie, składające się zwykle z toalety, niewielkiej umywalki i lustra. Jeśli pomieszczenie to sąsiaduje z pokojem gościnnym, warto również doposażyć je w kabinę prysznicową – w ten sposób zapewnisz swoim gościom jeszcze wyższy komfort podczas pobytu w Twoim domu.

Ciekawe pomysły na zaaranżowanie łazienki dla gości znajdziesz na naszych ekspozycjach – poproś o pomoc naszego doradcę i pozwól się zainspirować!  Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie Elements.

Producenci

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wichrowa 28, której dane rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000405892, który jest administratorem danych osobowych, w celach marketingowych wynikających z wypełnienia powyższego formularza, zgodnie z art. 23 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia