Mała łazienka

Social:

Aranżacja łazienki o niewielkim metrażu stanowi nie lada wyzwanie. Każdy centymetr ma znaczenie, dlatego też tak istotne jest funkcjonalne i sprytne rozplanowanie dostępnego miejsca – dzięki temu wnętrze nie tylko będzie przykuwać spojrzenia atrakcyjnym wyglądem, lecz również zapewni Ci optymalny komfort podczas korzystania z niego.

Odpowiednio dobrane meble łazienkowe ułatwią uporządkowanie przechowywanych kosmetyków, aby nie zajmowały cennego miejsca na niewielkiej ilości wolnej przestrzeni. Dobrym rozwiązaniem jest prysznic, zwróć uwagę na modelu typu wal-in bez brodzika wraz z składanymi do wewnątrz ściankami. Kochasz relaks w wannie? Nie musisz wybierać pomiędzy nią a prysznicem - postaw na parawan nawannowy. W optycznym powiększeniu łazienki mogą Ci też pomóc pewne triki. Przede wszystkim nie rezygnuj z ceramiki w nieco większym formacie – wbrew pozorom wybór bardzo małej umywalki może dać przeciwny od zamierzonego efekt. Dużą rolę odgrywa również lustro, które swoim odbiciem doda łazience wrażenie przestrzenności.

Warto postawić na jasne ściany, najlepiej wyłożone wielkoformatowymi płytkami, które dodatkowo spotęgują efekt optycznego powiększenia. Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w urządzeniu małej łazienki? Poproś o pomoc naszego doradcę – z pewnością pomoże Ci on w znalezieniu funkcjonalnego rozwiązania wpisującego się perfekcyjnie w Twój gust.

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Producenci

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wichrowa 28, której dane rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000405892, który jest administratorem danych osobowych, w celach marketingowych wynikających z wypełnienia powyższego formularza, zgodnie z art. 23 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia