Nastrojowa oaza relaksu

Social:

W łazienkowej oazie relaksu forma i kolorystyka przenikają się, współgrają zapewniając idealne miejsce do odprężenia. Projekt charakteryzuje elegancki design i harmonia pomiędzy poszczególnymi elementami. W takiej łazience wyciszysz się i naładujesz się pozytywną energią na cały dzień. Aby osiągnąć taki efekt, powinieneś stworzyć wnętrze, które będzie oddziaływać na wszystkie zmysły – zachwycać Cię wizualną formą, dbać o zachowanie w pomieszczeniu przyjemnego zapachu, otulać Cię relaksującą muzyką i zaskakiwać wyjątkowo gładkimi w dotyku materiałami. 

Duża wygodna wanna bezsprzecznie kojarzy się z relaksem. Chwile odprężenia może dać również prysznic np. wyposażony w dużą deszczownicę, która rozbije strumień wody na miękkie krople. Podświetlane lustro nada pomieszczeniu bardziej przytulny wystrój a odpowiednie meble pozwolą zagospodarować przestrzeń w taki sposób, aby zbędne przedmioty nie zaburzały harmonii w łazience. Równie ważne są dodatki i akcesoria łazienkowe, które wkomponują się w aranżację i ułatwią korzystanie z łazienki na co dzień.

Na odczuwalną podczas użytkowania pomieszczenia przyjemność i bezkompromisową wygodę wpływają również zastosowane materiały. Śnieżnobiała ceramika, ciepłe w dotyku brodziki z konglomeratu lub akrylu i chromowane błyszczące elementy współgrają ze sobą, tworząc nastrój wyciszenia i relaksu.

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS. 
Z nami bez trudu urządzisz domową oazę relaksu szytą na miarę Twoich potrzeb.

Producenci

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wichrowa 28, której dane rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000405892, który jest administratorem danych osobowych, w celach marketingowych wynikających z wypełnienia powyższego formularza, zgodnie z art. 23 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia