Niezwykła i komfortowa

Social:

Kluczową kwestią podczas planowania nowoczesnej łazienki jest zachowanie harmonii i balansu – przede wszystkim na polu estetyki i funkcjonalności. Łazienka powinna być spersonalizowanym wnętrzem szytym na miarę Twoich potrzeb.

Prowadzisz szybki tryb życia? Postaw na nowoczesną kabinę prysznicową z elegancką deszczownicą. Cenisz sobie chwile relaksu podczas kąpieli? Wybierz obszerną wannę o ergonomicznym kształcie w której odprężysz się po ciężkim dniu. Dla dużej rodziny pomysłowym rozwiązaniem problemu "porannego tłoku" w łazience jest umywalka o szerokiej misie z możliwością zamontowania pary baterii lub nawet postawienie na blacie dwóch umywalek obok siebie. Dla osób mających trudności w poruszaniu się np. osób starszych kąpiel ułatwi prysznic walk-in zamiast brodzika lub model wanny z drzwiami.

Rozwiązań zwiększających komfort korzystania z łazienki na co dzień jest wiele, nasi doradcy w salonie pomogą w wyborze tych idealnie spełniających Twoje oczekiwania.

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS. 

Producenci

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wichrowa 28, której dane rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000405892, który jest administratorem danych osobowych, w celach marketingowych wynikających z wypełnienia powyższego formularza, zgodnie z art. 23 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia