Nowoczesna i pomysłowa

Social:

Nowoczesne, pomysłowe rozwiązania uwidaczniają się przede wszystkim w niebanalnych formach. Obserwując trendy aranżacyjne, możemy zauważyć odejście od kunsztownych, bogatych zdobień na rzecz wysublimowanego minimalizmu – prostota i charakterystyczna dla niej harmonia zaspokajają w zupełności potrzeby estetyczne współczesnego użytkownika. Nowoczesna łazienka powinna być spersonalizowana i idealnie korespondować z Twoją osobowością i trybem życia.

Indywidualnego charakteru dodadzą niebanalne meble łazienkowe lub oryginalne akcesoria. Nowoczesność nie ogranicza się jednak wyłącznie do atrakcyjnego wyglądu – równie ważne są zastosowane technologie, które mają za zadanie jak najbardziej uprzyjemnić codzienność. Toaleta myjąca, podświetlane lustro lub innowacyjne technologie pozwalające zaoszczędzić zużycie wody to tylko niektóre z pomysłów na nowoczesne rozwiązania w łazience.

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Producenci

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wichrowa 28, której dane rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000405892, który jest administratorem danych osobowych, w celach marketingowych wynikających z wypełnienia powyższego formularza, zgodnie z art. 23 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia