Pokój kąpielowy

Social:

Przestronne wnętrza o sporym, najlepiej kilkunastometrowym metrażu dają Ci duże możliwości aranżacyjne – możesz rozplanować wszystkie akcesoria w przestrzeni tak, aby stworzyć maksymalnie ukierunkowaną na Twój komfort strefę relaksu o przykuwającym uwagę, ekskluzywnym wyglądzie. W pokoju kąpielowym nie może zabraknąć wanny, najlepiej wolnostojącej. Wybór ten jest determinowany przez relaksacyjny charakter pomieszczenia – w dużej wannie o specjalnie wyprofilowanym kształcie możesz się wygodnie ułożyć tak, aby maksymalnie skupić się na odprężeniu po ciężkim dniu.

Tym co odróżnia pokój kąpielowy od „zwykłej” dużej łazienki to elementy typowe dla pokoju dziennego np. fotel, toaletka, obrazy na ścianie czy tkaniny na podłodze. Nie może też zabraknąć światła. Najlepiej, aby było to światło naturalne wpuszczane przez duże okna lub drzwi tarasowe – jeśli nie jest to możliwe, możesz postawić na sztuczne oświetlenie o odcieniu zbliżonym do światła słonecznego. Nowoczesny salon kąpielowy to także naturalne materiały – szlachetny marmur, ceramika, drewno z wyraźnym rysunkiem słojów czy sprawiający chłodne wrażenie kamień.

Odwiedź nasze ekspozycje i poznaj propozycje produktów, które pomogą Ci w stworzeniu luksusowego salonu kąpielowego na miarę XXI wieku!

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Producenci

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wichrowa 28, której dane rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000405892, który jest administratorem danych osobowych, w celach marketingowych wynikających z wypełnienia powyższego formularza, zgodnie z art. 23 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia