Sprytna i ekologiczna

Social:

Bezpieczne dla środowiska rozwiązania aranżacyjne coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych łazienkach. Jeśli prowadzisz zrównoważony, ekologiczny tryb życia i ochrona natury nie jest Ci obojętna, podkreśl to również w swojej łazience.

Świadomi ekologicznie użytkownicy powinni przede wszystkim zwrócić uwagę na zmniejszenie zużycia wody. Może w tym pomóc zaawansowana technologicznie armatura ze zintegrowanym ograniczeniem przepływu strumienia wody. Warto także postawić na wylewki wyposażone w perlator, który napowietrza strumień wody oraz w termostatyczną baterię prysznicową, która zapobiega niepotrzebnemu traceniu wody podczas regulowania temperatury w tradycyjny sposób.

Łazienka ekologiczna to także materiały nawiązujące do natury - śnieżnobiała ceramika, kamień naturalny, gresy oraz drewno. Dużą rolę odgrywają dobrze dopasowane dodatki oraz akcesoria łazienkowe. 

Poznaj też inne przyjazne środowisku rozwiązania, które proponujemy Ci w ELEMENTS – od innowacyjnego systemu ogrzewania po odnawialne źródła energii – i zaaranżuj swój dom w zgodzie z naturą!

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Producenci

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wichrowa 28, której dane rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000405892, który jest administratorem danych osobowych, w celach marketingowych wynikających z wypełnienia powyższego formularza, zgodnie z art. 23 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, żądania ich usunięcia