Salon Elements na Targach Płytek Cersaie w Bolonii

Pod koniec września nasze salony łazienek Elements wraz z grupą współpracujących z nami projektantów wnętrz odwiedziły Targi Cersaie w Bolonii! Raz do roku to właśnie tam skupia się uwaga całej branży związanej z wyposażeniem wnętrz.  Podczas bolońskich targów wyznaczane są trendy wzornicze płytek na cały kolejny rok.

Każdego roku właśnie na Cersaie wyznaczane są trendy, a wystawcy płytek ceramicznych wyposażenia łazienek pokazują nowości i testują swoje modele, zbierając opinie. W tym roku zauważyć można było przede wszystkim dominację naturalnych kolorów oraz betonu i kamienia naturalnego w różnych odsłonach. Coraz częściej pojawiają się również bardziej nieoczywiste wzory, jak motywy kwiatowe i roślinne oraz geometria inspirowane przyrodą.

Targi Cersaie to pięć dni inspiracji, ale również możliwość nawiązywania nowych relacji, dlatego już teraz planujemy naszą następną obecność na targach w 2020 roku! Tymczasem, zapraszamy do współpracy z nami i do naszych salonów, w których posiadamy nowe wzory i formaty i powiększający się stale asortyment płytek ceramicznych wyposażenia łazienek!