Nikles CARBON

Bateria bidetowa Carbon stojąca z korkiem clik/clak

Dzięki bidetowi łazienka w Twoim domu niezmiennie kojarzyć się będzie z poczuciem świeżości, komfortem i doskonałą czystością. Teraz ten element ceramiki sanitarnej może być nie tylko praktyczny, ale także stylowy. Wszystko za sprawą baterii bidetowej z kolekcji Nikles, która urzeknie Cię swoim niepowtarzalnym wzornictwem i wykończeniem w eleganckim stylu. Produkt pochodzi z serii dodatków łazienkowych wykonanych z włókna węglowego. Utrzymany w kolorze czarnym z chromowanymi elementami i o powierzchni plastra miodu prezentują się niezwykle atrakcyjnie, nadając wnętrzu oryginalny charakter. Wybierając je do swojego domu, sprawisz, że czas, który spędzisz w łazience przepełniony będzie przyjemnymi doznaniami estetycznymi. Przekonaj się o tym, sięgając po baterię bidetową i pozostałe akcesoria z kolekcji Nikles.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.