Nobili ACQUAVIVA

Podtynkowa bateria natryskowa Acquaviva London Grey

Minimalistyczna łazienka wyróżnia się bardzo wysoką elegancją i doskonałą praktycznością. Jeśli i Ty chcesz osiągnąć taki efekt w swoim domu, zastanów się nad zakupem baterii natryskowej Acquaviva. Produkt przeznaczony jest do montażu ściennego - na zewnątrz pozostanie kwadratowa baza o średnicy 110 mm, na środku której umieszczony jest pojedynczy uchwyt do sterowania parametrami bieżącej wody. Całość utrzymana jest w szarym kolorze London Grey - pozwoli Ci to na stworzenie niebanalnej aranżacji strefy prysznicowej: eleganckiej, industrialnej, a nawet klasycznej, jeśli połączysz armaturę z jasnymi kafelkami. Bateria natryskowa pozwala na oszczędzanie wody w czasie kąpieli - wystarczy w tym celu skorzystać z dwustopniowej regulacji przepływu wody. Produkt dostępny jest też w innych wariantach kolorystycznych - chrom, Polar White i Velvet Black.
Wiele kolorów Wiele kolorów

Możesz być także zainteresowany:

Podtynkowa bateria natryskowa Talis E
Podtynkowa bateria natryskowa Talis E
BATERIE NATRYSKOWE
Hansgrohe
Ścienna bateria natryskowa Novus Loop
Ścienna bateria natryskowa Novus Loop
BATERIE NATRYSKOWE
Hansgrohe
Podtynkowa bateria natryskowa Novus Loop
Podtynkowa bateria natryskowa Novus Loop
BATERIE NATRYSKOWE
Hansgrohe

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.