Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Kludi AMBIENTA
AMBIBNSC

Ścienna bateria natryskowa Ambienta

Ścienna bateria natryskowa Ambienta to element stworzony z myślą o funkcjonalności i wygodzie - przyda się w każdej nowoczesnej łazience. Utrzymana jest w metalicznym kolorze, dlatego wraz z innymi chromowanymi dodatkami lub tak wykonaną armaturą, będzie idealnym uzupełnieniem eleganckiego wnętrza. Delikatnie zaokrąglone krawędzie nadają całości subtelny wygląd, te baterie naprawdę się wyróżniają. Chromowana powierzchnia ma niezwykle wysoki połysk. Dodatkową funkcjonalnością baterii jest zastosowanie ogranicznika wypływu gorącej wody, który zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas codziennej pielęgnacji ciała. Rozstaw śrub mocujących w baterii wynosi 15 cm, więc element będzie pasował do większości standardowych instalacji. Aranżując współczesną łazienkę ciężko wyobrazić sobie komfortową kąpiel bez innowacyjnej baterii - dlatego baterie Ambienta są tworzone na potrzeby każdego luksusowego wnętrza.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Loft Gold
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria natryskowa Acquaviva
Ścienna bateria natryskowa Acquaviva
BATERIE NATRYSKOWE
Nobili

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.