Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR CLIVIA
CLIVIABBTWSC

Ścienna termostatyczna bateria wannowa VIGOUR clivia

Łazienka na miarę współczesnych standardów powinna oferować najwyższą funkcjonalność wszystkich elementów wyposażenia oraz wystrój, w którym będziesz czuć się dobrze. Prezentowana bateria wannowa CLIVIA doskonale spełni powyższe wymagania. Model wyposażony w termostat zagwarantuje Ci najwyższy komfort codziennych kąpieli dzięki utrzymywaniu wody bieżącej w stałej temperaturze. Wahania pomiędzy ciepłą a zimną wodą nie zaskoczą Cię więcej, nawet jeśli w tym samym czasie w kuchni ktoś zacznie zmywać naczynia. Ponadto możesz wygodnie przełączać pomiędzy dystrybucją wody przez wylewkę oraz natrysk dzięki zautomatyzowanemu systemowi. Chromowane wykończenie oraz uniwersalny, delikatny kształt armatury dają szerokie możliwości aranżacyjne - takie akcesorium równie dobrze zaprezentuje się w pełnej przepychu klasyce, jak i nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.