Hansgrohe TALIS SELECT

Jednouchwytowa bateria umywalkowa Talis Select E 110

Bateria umywalkowa z serii Talis Select E 110 to produkt, który sprosta nawet wygórowanym oczekiwaniom. Na uwagę zasługuje brak typowego uchwytu - dzięki przyciskowi Select sterowanie baterią i strumieniem wody jest proste, jak nigdy dotąd. Pozbawiona uchwytu forma wyróżnia się też minimalistycznym wzornictwem, które wraz z dopasowaną umywalką pozwolą zaaranżować w pełni komfortową strefę łazienkową. Produkt o długości 112 mm jest modelem stojącym wyposażonym w komplet odpływowy G 1 ? z cięgłem. Zapewnia maksymalny komfort korzystania z bieżącej wody na co dzień, pozwalając na ograniczenie jej zużycia, a także na łatwe usuwanie gromadzących się zanieczyszczeń. Lśniące wykończenie w kolorze chromu idealnie podkreśla nowoczesny wystrój, nawiązując do koloru uchwytów meblowych, profili prysznicowych czy dodatków.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.