Hansgrohe TALIS E

Jednouchwytowa bateria umywalkowa z kompletem odpływowym Talise E 110

Bateria umywalkowa z serii Talise E 110 to produkt spełniający najwyższe wymagania. Prosta forma przykuwa uwagę nie tylko oszczędnością, ale i chromowanym wykończeniem o połyskującej powierzchni, które pięknie skomponuje się z pozostałymi metalicznymi elementami obecnymi we wnętrzu. Bateria Talise E posiada jeden uchwyt, za pomocą którego łatwo wyregulujesz siłę strumienia i temperaturę wody. Funkcje AirPower oraz Eco Smart pozwalają ograniczyć jej zużycie, a QuickClean znacznie ułatwi zachowanie perlatora w czystości. Bateria Talis E 110 wyposażona jest w komplet odpływowy G 1 ? z cięgłem, więc zyskujesz funkcjonalny komplet. Długość 112 mm i technologia ComfortZone odpowiadają za Twój komfort podczas codziennego korzystania z bieżącej wody. Bateria Talis E 110 to połączenie ergonomii i estetyki, będące idealnym wyborem do nowoczesnej łazienki.
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.