Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nobili LIVE
LIVBUP20PB

Podtynkowa bateria umywalkowa Live

Podtynkowa bateria umywalkowa Live to idealna propozycja dla tych, którzy chcą w ekonomiczny sposób zagospodarować miejscem dostępnym w strefie umywalkowej. Dzięki możliwości montażu na ścianie nie musisz poświęcać przestrzeni na rancie misy lub na blacie, a tym samym nie ingerujesz w ich strukturę. Armatura swój wyjątkowy wygląd zawdzięcza konstrukcji - osobno przytwierdzana jest wylewka o długości 200 mm, a osobno pojedynczy uchwyt. Całość jednak perfekcyjnie współgra ze sobą formą i metalicznym odcieniem chrom. Bateria Live zadowoli osoby dbające o środowisko - wraz z nią możesz jeszcze łatwiej oszczędzać wodę. Ma wbudowaną bowiem dwustopniową regulację przepływu wody oraz perlator, który ją napowietrza. Możesz liczyć na długi czas eksploatacji produktu, ponieważ zabezpieczony został również ochroną przed osadzaniem się kamienia.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Atrio
Stojąca bateria umywalkowa Atrio
BATERIE UMYWALKOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Polla stojąca wysoka

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.