Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nobili ACQUAVIVA
ACQBU98STKKV

Stojąca bateria umywalkowa Acquaviva Velvet Black

Szukasz dodatków do łazienki, które będą stanowiły fuzję klasyki i nowoczesności? Taka właśnie jest bateria umywalkowa Acquaviva. Jej prosta, tradycyjna forma nawiązuje do dobrze znanej armatury na przestrzeni ostatnich lat - proste kształty, krótka wylewka i pojedynczy uchwyt do sterowania. Jednak całość uzupełnia zaskakujące wykończenie w odcieniu Velvet Black. Czarną baterię z powodzeniem możesz więc wykorzystać w łazience, w której królują kontrasty - sama pięknie skomponuje się z białą ceramiką sanitarną. Bateria umywalkowa ma wysokość 152 mm, zaś wylewka mierzy 117 mm. Doskonale sprawdza się w domach, w których stawia się na oszczędność, ponieważ możesz dzięki niej ograniczyć zużycie wody - pozwala na to perlator oraz dwustopniowa regulacja przepływu wody. Sprawdź także inne warianty kolorystyczne baterii Acquaviva i wybierz tę najlepiej pasującą do Twoich wnętrz!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Atrio
Stojąca bateria umywalkowa Atrio
BATERIE UMYWALKOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Polla stojąca wysoka

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.