Nobili ACQUAVIVA

Stojąca bateria umywalkowa Acquaviva Velvet Black

Szukasz dodatków do łazienki, które będą stanowiły fuzję klasyki i nowoczesności? Taka właśnie jest bateria umywalkowa Acquaviva. Jej prosta, tradycyjna forma nawiązuje do dobrze znanej armatury na przestrzeni ostatnich lat - proste kształty, krótka wylewka i pojedynczy uchwyt do sterowania. Jednak całość uzupełnia zaskakujące wykończenie w odcieniu Velvet Black. Czarną baterię z powodzeniem możesz więc wykorzystać w łazience, w której królują kontrasty - sama pięknie skomponuje się z białą ceramiką sanitarną. Bateria umywalkowa ma wysokość 152 mm, zaś wylewka mierzy 117 mm. Doskonale sprawdza się w domach, w których stawia się na oszczędność, ponieważ możesz dzięki niej ograniczyć zużycie wody - pozwala na to perlator oraz dwustopniowa regulacja przepływu wody. Sprawdź także inne warianty kolorystyczne baterii Acquaviva i wybierz tę najlepiej pasującą do Twoich wnętrz!
Wiele kolorów Wiele kolorów

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa C.1
Stojąca bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Zawór elektroniczny Binoptic
Zawór elektroniczny Binoptic
BATERIE UMYWALKOWE
Delabie
Stojąca bateria umywalkowa Talis E
Stojąca bateria umywalkowa Talis E
BATERIE UMYWALKOWE
Hansgrohe

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.