Grohe EUROCUBE

Stojąca bateria umywalkowa Eurocube

Stojąca bateria umywalkowa to niewielki element aranżacyjny, którego wnętrze skrywa jednak zaawansowaną technologię. Dzięki niej Twoja łazienka z pewnością zyska na funkcjonalności. Ceramiczna głowica Grohe SilkMove cechuje się wyjątkową prostotą użytkowania - podniesie ona Twój komfort podczas wykonywania codziennych czynności higienicznych. Innowacyjny produkt zachwyci także osoby, którym z troski o naturalne środowisko zależy na oszczędzaniu zużywanej wody. Geometryczna forma produktu sprawia pozornie surowe wrażenie - odczucie to potęguje również nieskazitelnie czysty odcień stali. Ascetyczną surowość elementu nieco łagodzą subtelnie zaokrąglone kanty - dzięki nim całość zyskuje bardziej wyrafinowany, a przy tym elegancki charakter, który doskonale pasuje do nowocześnie urządzonych przestrzeni łazienkowych.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.