Grohe EUROCUBE

Stojąca bateria umywalkowa Eurocube

Stojąca bateria umywalkowa to niewielki element aranżacyjny, którego wnętrze skrywa jednak zaawansowaną technologię. Dzięki niej Twoja łazienka z pewnością zyska na funkcjonalności. Ceramiczna głowica Grohe SilkMove cechuje się wyjątkową prostotą użytkowania - podniesie ona Twój komfort podczas wykonywania codziennych czynności higienicznych. Innowacyjny produkt zachwyci także osoby, którym z troski o naturalne środowisko zależy na oszczędzaniu zużywanej wody. Geometryczna forma produktu sprawia pozornie surowe wrażenie - odczucie to potęguje również nieskazitelnie czysty odcień stali. Ascetyczną surowość elementu nieco łagodzą subtelnie zaokrąglone kanty - dzięki nim całość zyskuje bardziej wyrafinowany, a przy tym elegancki charakter, który doskonale pasuje do nowocześnie urządzonych przestrzeni łazienkowych.

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Tesi
Stojąca bateria umywalkowa Tesi
BATERIE UMYWALKOWE
Ideal Standard
Stojaca bateria umywalkowa Edge
Stojaca bateria umywalkowa Edge
BATERIE UMYWALKOWE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.