Nobili LIVE

Stojąca bateria umywalkowa Live Inox

Odpowiednio dobrana armatura łazienkowa może stać się czynnikiem decydującym o ostatecznym odbiorze wnętrza - dlatego też należy dobrze przemyśleć jej zakup. Dostępna tutaj bateria umywalkowa Live utrzymana jest w metalicznym kolorze inox, a do tego ma bardzo prosty, klasyczny kształt opierający się na zaokrąglonych krawędziach. Stylistyka ta pozwala na łatwe połączenie produktu z akcesoriami łazienkowymi i uzyskanie dowolnego wystroju pomieszczenia. Co więcej, bateria umywalkowa Live wyróżnia się także wysoką funkcjonalnością - jest oszczędna w działaniu dzięki dwustopniowej regulacji przepływu wody oraz posiada perlator napowietrzający ciecz. Na nim zastosowano też ochronę przed osadzaniem się kamienia, co pozwala na dłuższą, bezawaryjną pracę armatury. Bateria Live jest dostępna także w innych wariantach kolorystycznych.

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa C.1
Stojąca bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Zawór elektroniczny Binoptic
Zawór elektroniczny Binoptic
BATERIE UMYWALKOWE
Delabie
Podtynkowa bateria umywalkowa Talis E
Podtynkowa bateria umywalkowa Talis E
BATERIE UMYWALKOWE
Hansgrohe

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.