Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nobili LIVE
LIVBU53STKKV

Stojąca bateria umywalkowa Live Velvet Black

Zależy Ci na funkcjonalności i wystroju łazienki w takim samym stopniu? W takim razie wybieraj do niej wyposażenie o doskonałych właściwościach użytkowych i dekoracyjnych, jak baterię umywalkową Live. Jej prosty kształt urozmaica nieco zagięta wylewka, która ma za zadanie kierować wodę dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Całość uzupełnia wyjątkowo oryginalna czarna barwa w odcieniu Velvet Black, która może stać się kontrastującym dekorem dla śnieżnobiałej ceramiki sanitarnej. Warto się również przyjrzeć walorom praktycznym. Armatura Live jest wyjątkowo oszczędna - pozwala zmniejszyć zużycie wody w gospodarstwie domowym, ponieważ zastosowano w niej dwustopniową regulację przepływu wody oraz perlator. Baterię umywalkową Black znajdziesz również w odcieniach inox, Polar White oraz London Grey - sprawdź, która najlepiej pasuje do Twojej łazienki.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Atrio
Stojąca bateria umywalkowa Atrio
BATERIE UMYWALKOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Pretto podtynkowa
Bateria umywalkowa Pretto podtynkowa
BATERIE UMYWALKOWE
Laveo

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.