Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nobili UP
UPBU10STKKP

Stojąca bateria umywalkowa Up Polar White

Korzystając z armatury z serii Up, z powodzeniem stworzysz dokładnie taki wystrój łazienki, o jakim zawsze marzyłeś. Baterie z tej kolekcji wyróżniają się wyjątkowymi barwami - w tym przypadku białą w odcieniu Polar White. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych modeli w metalicznych odcieniach, która zwraca uwagę i sprawia, że detale są w stanie odmienić odbiór całego otoczenia. Bateria umywalkowa Up ma 153 mm, zaś jej wylewka 130 mm. Wyposażona w uchwyt z dwustopniową regulacją doskonale wpisuje się w trend życia ekologicznego - pozwala na skuteczne oszczędzanie wody. Do tego przyczynia się także perlator, który dodatkowo posiada ochronę przed osadzaniem się kamienia. Do zestawu dołączony został także korek automatyczny. Jeśli szukasz oryginalnej armatury, ale biały kolor Cię nie przekonuje, sprawdź także ten model w innych odcieniach.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Atrio
Stojąca bateria umywalkowa Atrio
BATERIE UMYWALKOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Pretto podtynkowa
Bateria umywalkowa Pretto podtynkowa
BATERIE UMYWALKOWE
Laveo

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.