Trinnity ARMATURA

Stojąca bateria umywalkowa Trinnity Eco

Strefa umywalkowa w dużej mierze zawdzięcza swoją funkcjonalność doborowi odpowiedniej armatury. Taką może okazać się stojąca bateria Trinnity Eco. Niewielka, bo wysoka na 110 mm oraz o głębokości 108 mm, doskonale sprawdzi się nawet w małych łazienkach czy toalecie dla gości. Ma bardzo prosty kształt oraz uznawaną za uniwersalną barwę chromu, która jednak jednocześnie nadaje armaturze bardzo głęboki, elegancki charakter. Na armaturze znajdziesz tylko jeden uchwyt, więc sterowanie parametrami wody jest w tym przypadku uproszczone. Bateria zawiera głowicę ceramiczną, stałą wylewkę i korek automatyczny umożliwiające łatwe zatkanie odpływu. Wykonana została z mosiądzu, co świadczy o jej doskonałej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz także ten model w wariancie bez korka.

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Talis E
Stojąca bateria umywalkowa Talis E
BATERIE UMYWALKOWE
Hansgrohe
Stojąca bateria umywalkowa Talis E
Stojąca bateria umywalkowa Talis E
BATERIE UMYWALKOWE
Hansgrohe
Podtynkowa bateria umywalkowa Talis E
Podtynkowa bateria umywalkowa Talis E
BATERIE UMYWALKOWE
Hansgrohe

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.