Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nikles CARBON
CARBBWP

Podtynkowa bateria wannowa Carbon

Kochasz elegancję i cenisz sobie doskonałą praktyczność w łazience? Dzięki prezentowanej baterii umywalkowej i pozostałym elementom z kolekcji Nikles nie musisz już wybierać pomiędzy tymi dwoma cechami. Projektanci serii dołożyli bowiem starań, by ich produkty zachwycały przepięknym wzornictwem i jednocześnie były w pełni funkcjonalne. Wykonane z włókna węglowego cechują się atrakcyjnym czarnym kolorem, który wśród dodatków wyposażenia wnętrz odznacza się niezwykłą elegancją. Ponadto są lekkie i wysoce wytrzymałe, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas. Prezentowana bateria wannowa sprawdzi się idealnie w łazience urządzonej zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym, niezmiennie zapewniając wygodę i komfort zażywania kąpieli. Jest to model podtynkowy o opływowych kształtach i intuicyjnej obsłudze. Wypróbuj koniecznie wraz z pozostałymi elementami z serii Nikles.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Gold

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.