Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard STRADA
STRABWPEN

Podtynkowa bateria wannowa Strada

Ta oryginalna i przyciągająca spojrzenia bateria wannowa przeznaczona jest do montażu podtynkowego wraz z dedykowanym uniwersalnym zestawem A1000NU. Posiada głowicę 47 mm wyposażoną w funkcję kontrolowania temperatury wody, przez co nie grozi Ci przypadkowy kontakt z nagrzanym strumieniem - bateria tego typu jest więc w pełni bezpieczna dla dzieci, które lubią manipulować pokrętłami i przyciskami. Kształt metalowego uchwytu będzie dla nich także ciekawy, tym bardziej że został ergonomicznie wyprofilowany. Bateria posiada automatyczny przełącznik wanna/natrysk, więc użyjesz do kąpieli wody z baterii, z deszczownicy lub prysznica. Podtynkowy system montażu pozwoli na całkowite zamaskowanie pozostałych elementów instalacji w łazience, co przyczyni się do zaaranżowania przestrzeni w krótszym czasie.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Gold

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.