Vigour DERBY

Podtynkowa bateria wannowa VIGOUR derby

Nowoczesne łazienki bardzo często sięgają po elementy montowane podtynkowo, takie jak bateria wannowa VIGOUR derby. Nic dziwnego - dzięki nim elementy montażowe są schowane przed wzrokiem użytkowników i nie zaburzają odbioru pomieszczenia. Tak zamontowana bateria wygląda niemalże tak, jakby została zlicowana z powierzchnią ściany - to rozwiązanie z pewnością będzie ściągać na sobie spojrzenia osób korzystających z pomieszczenia. Na uwagę zasługuje także sama forma o wymiarach 170 x 170 mm - celująca w geometrię i maksymalną prostotę. Jej ostrość została jednak złagodzona zaokrąglonymi kątami - możesz zatem połączyć ją z ceramiką o łagodnie poprowadzonych krawędziach, zyskując spójną aranżację. Kolor chrom o chłodnym, metalicznym połysku będzie świetnie współgrać z klasyczną ceramiką utrzymaną w higienicznej, białej barwie. Poznaj całą ofertę Elements!

Możesz być także zainteresowany:

Podtynkowa bateria wannowa Carbon
Podtynkowa bateria wannowa Carbon
BATERIE WANNOWE
Nikles
Ścienna bateria wannowa Carbon
Ścienna bateria wannowa Carbon
BATERIE WANNOWE
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.