Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Grohe ESSENCE
ESSENBWSC

Ścienna bateria wannowa Essence New

Przestrzeń kąpielowa to miejsce umożliwiające zrelaksowanie się po ciężkim dniu, a także zgromadzenie sporej dawki energii o poranku - warto zadbać o to, aby była urządzona na najwyższym poziomie. Przydatna okaże się tutaj ścienna bateria wannowa Essence New, która wyróżnia się zarówno funkcjonalnością, jak też modnym wyglądem. Utrzymana jest w metalicznej barwie, więc będzie idealnym uzupełnieniem otoczenia, w którym dominuje srebrny kolor. Połyskująca chromowa powłoka nada Twojemu otoczeniu wyrafinowany wygląd, dzięki czemu podczas pielęgnacji ciała poczujesz się niczym w ekskluzywnym centrum SPA. Korzystanie z przedmiotu ułatwia automatyczny przełącznik wanna/prysznic. Rozstaw pomiędzy śrubami montażowymi wynosi 15 cm, co pozwala na dopasowanie elementu do większości instalacji. Model przeznaczony jest do ściennego montażu, więc podkreśli wygląd elegancko wykończonej wanny.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria wannowa C.1
Podtynkowa bateria wannowa C.1
BATERIE WANNOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria wannowa C.1
Podtynkowa bateria wannowa C.1
BATERIE WANNOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria wannowa Insignia stojąca

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.