Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Grohe ESSENCE
ESSENBWSC

Ścienna bateria wannowa Essence New

Przestrzeń kąpielowa to miejsce umożliwiające zrelaksowanie się po ciężkim dniu, a także zgromadzenie sporej dawki energii o poranku - warto zadbać o to, aby była urządzona na najwyższym poziomie. Przydatna okaże się tutaj ścienna bateria wannowa Essence New, która wyróżnia się zarówno funkcjonalnością, jak też modnym wyglądem. Utrzymana jest w metalicznej barwie, więc będzie idealnym uzupełnieniem otoczenia, w którym dominuje srebrny kolor. Połyskująca chromowa powłoka nada Twojemu otoczeniu wyrafinowany wygląd, dzięki czemu podczas pielęgnacji ciała poczujesz się niczym w ekskluzywnym centrum SPA. Korzystanie z przedmiotu ułatwia automatyczny przełącznik wanna/prysznic. Rozstaw pomiędzy śrubami montażowymi wynosi 15 cm, co pozwala na dopasowanie elementu do większości instalacji. Model przeznaczony jest do ściennego montażu, więc podkreśli wygląd elegancko wykończonej wanny.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Gold

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.