Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Grohe EUROCUBE
ECUBEBWPEN

Ścienna bateria wannowa Eurocube

W funkcjonalnej łazience możesz cieszyć się idealnymi warunkami do wieczornego odprężenia - zażywanie komfortowych kąpieli umożliwi Ci wannowa bateria Eurocube. Jej prosta geometryczna forma znakomicie wkomponuje się w aranżację nowoczesnego wnętrza, podkreślając jego minimalistyczny styl - element z łatwością skompletujesz z profilami o wyraźnie zarysowanych krawędziach. Modny design przedmiotu uwydatniony został chromowaną powłoką, więc możesz korzystać z chwil relaksu w eleganckim otoczeniu. Wygodny przełącznik natrysk/wanna ułatwi Ci korzystanie z produktu. Ukryte mocowanie zapewni całości estetyczny wygląd. Sporym udogodnieniem jest także gładka powierzchnia baterii, która nie jest zbyt wymagająca, jeśli chodzi o utrzymanie w czystości. Modna bateria ożywi wygląd Twojej przestrzeni kąpielowej.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Gold

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.