Vigour COSIMA

Ścienna bateria wannowa VIGOUR cosima kaskada

Łazienka urządzona na nowoczesną modłę to przestrzeń maksymalnie zorientowana na komfort użytkownika. Takie wnętrze perfekcyjnie uzupełni ścienna bateria wannowa COSIMA. Element zaskakuje nietuzinkową formą, która co prawda nawiązuje do klasycznych modeli, różni się jednak od nich konstrukcją wylewki o kaskadowym wypływie. Akcesorium posiada wylewkę o wysokości 124 mm, która jest przeznaczona do montażu naściennego. Dzięki temu nie zajmuje cennego miejsca na brzegu wanny - zyskujesz więc więcej przestrzeni do przechowywania kosmetyków. Wykonany z chromu element zachwyca swoim metalicznym kolorem, który nada elegancki sznyt każdej łazience. Jeśli chcesz, aby wnętrze cechowało się jeszcze nowocześniejszym designem, połącz baterię wanną COSIMA z ceramiką łazienkową w śnieżnym odcieniu bieli. Bogaty wybór takich produktów zebraliśmy w asortymencie Elements - sprawdź to!
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.