KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

VIGOUR WHITE
WHITEBAWSCKP

Ścienna bateria wannowa VIGOUR white

Ścienna bateria wannowa WHITE to element, który perfekcyjnie wpasuje się w łazienki utrzymanej w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. Wykonanie z chromu o chłodnym połysku sprawia, że produkt idealnie komponuje się z ceramiką łazienkową o higienicznym, śnieżnobiałym odcieniu. Akcesorium posiada kryte przyłącza, co pozwala na estetyczne zamontowanie go na ścianie - elementy montażowe nie będą negatywnie wpływać na jego wygląd. Na komfort korzystania z baterii wannowej WHITE wpływa również to, że została wyposażona w automatyczny przełącznik wanna/prysznic - łatwo ustawisz ją tak, aby pasowała do sposobu kąpieli, który lubisz. Wysunięta na 138 mm wylewka idealnie uzupełni każdą wannę niezależnie od jej wymiarów. Zobacz, jakie modele ceramiki pasującej do baterii White znajdziesz w ofercie Elements!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.