Nikles CARBON

GŁOWICA NATRYSKU INFINITY 300x300MM CARBON/CHROM

Marzysz o tym, by łazienka służyła nie tylko do czynności higienicznych, lecz również do prawdziwego, głębokiego relaksu? Osiągnięcie takiego efektu nie będzie trudne - poznaj głowicę natrysku z kolekcji Infinity! Produkt o średnicy 300 x 300 mm cechuje się szerokim kątem padania strumieni wody - poczujesz zatem delikatny deszcz kropli, który zapewni Ci przyjemny masaż skóry. Uczuciu komfortu będą towarzyszyć wyjątkowe doznania estetyczne - wszystko za sprawą nietypowego połączenia kolorów. Zimny chrom spotyka się tutaj z głęboką czernią. Efektem tego mariażu jest aranżacja o eleganckim, a przy tym nad wyraz nowoczesnym charakterze. Aby jeszcze bardziej pogłębić to wrażenie, warto zastosować w pomieszczenia więcej elementów w pasujących odcieniach. Znajdziesz je w serii Infinity - wystarczy tylko odwiedzić salon Elements!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Głowica natrysku Luce
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles
Głowica natrysku Piano Quadro
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles
Głowica natrysku Pure
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles
Głowica natrysku Quadrolight
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.