Nikles PIANO

Głowica natrysku Piano Quadro

Twoja łazienka może spełniać zarówno wymagania estetyczne, jak i praktyczne, jeśli wyposażysz ją w odpowiednie dodatki. Nietuzinkowym rozwiązaniem będzie wykorzystanie głowicy natrysku Piano Quadro, która na zawsze odmieni strefę kąpielową w pomieszczeniu. Ten element uzupełniający kabiny prysznicowe będzie najlepiej korelował z modelami o nowoczesnej stylistyce - z wyraźnie zarysowanymi kształtami i metalicznymi, połyskującymi detalami. Regularny, kwadratowy kształt głowicy świetnie wpisze się w taką konwencję wystroju. Duża powierzchnia głowicy - 20 x 20 cm - gwarantuje maksymalny relaks podczas codziennej kąpieli. Jednocześnie pozwala na zużywanie mniejszej ilości wody, zachowując wysoki komfort natrysku. Czyszczenie głowicy nie będzie trudne, ponieważ producent zadbał również o to - w produkcie zastosowano technologię Easy-to-Clean.

Możesz być także zainteresowany:

Głowica natrysku Piano Round
Głowica natrysku Piano Round
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles
Głowica natrysku Pearl Circla 250 mm
Głowica natrysku Pearl Circla 250 mm
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.