Nikles PURE

Głowica natrysku Pure

Charakteryzująca się eleganckim wyglądem, ponadczasowym kształtem i wysokim połyskiem głowica Pure będzie idealnym zwieńczeniem natrysku. Strefa kąpielowa w Twojej łazience zyska na funkcjonalności, a Ty będziesz mógł się cieszyć nieograniczoną wygodą i komfortem podczas pielęgnacji ciała pod równomiernymi strumieniami wody. Metaliczny element warto zestawić z minimalistycznym wystrojem wnętrza, aby zapewnić otoczeniu spójność i niczym niezakłóconą harmonię. 18 cm średnicy wystarczy, aby codzienne kąpiele stały się przyjemnym rytuałem, za którym zatęsknisz przy codziennych obowiązkach. Orzeźwiający prysznic gwarantuje technologia Airdrop, mieszająca powietrze z wodą. Easy-to-Clean umożliwia natomiast łatwe i szybkie czyszczenie powierzchni głowicy z kamienia i osadów wapiennych. Kąpiele z głowicą Pure to nie tylko maksymalna wygoda - to również znaczna oszczędność wody.

Możesz być także zainteresowany:

Głowica natrysku Piano Quadro
Głowica natrysku Piano Quadro
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles
Głowica natrysku Piano Round
Głowica natrysku Piano Round
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles
Głowica natrysku Pearl Circla 250 mm
Głowica natrysku Pearl Circla 250 mm
GŁOWICE NATRYSKU
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.