Vigour DERBY

3-strumieniowy zestaw natryskowy VIGOUR derby

Marzysz o tym, by każda kąpiel wiązała się z komfortem, a jednocześnie dostarczała Ci doznań estetycznych?To możliwe - wystarczy tylko zamontować w kabinie prysznicowej zestaw natryskowy DERBY. Już na pierwszy rzut oka produkt zaskakuje swoją funkcjonalnością, ponieważ został wyposażony w praktyczny drążek, który stabilizuje słuchawkę. Akcesorium to spełnia również drugą funkcję - służy za uchwyt, który uchroni cię przed poślizgnięciem w śliskiej kabinie prysznicowej. Charakterystyczna dla elementu, metaliczna barwa stanowi ukłon w kierunku łazienkowej armatury - sprawia to, że stworzenie spójnego wystroju nie powinno przysporzyć Ci trudności. Gładkie, opływowe ranty słuchawki perfekcyjnie dopełnią również znajdująca się w łazience ceramikę - pod warunkiem, że będzie się cechować równie opływowymi krawędziami.

Możesz być także zainteresowany:

Nikles rączka natryskowa Infinity carbon
Rączka natryskowa Infinity 120 2S
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Rączka natryskowa Stick Carbon
Rączka natryskowa Stick Carbon
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Rączka natryskowa Infinity 120 1S
Rączka natryskowa Infinity 120 1S
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.