Nikles CARBON

Drążek natryskowy Carbon 90 cm

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co najbardziej wpływa na Twój komfort pod prysznicem? Odpowiedni drążek to z pewnością jeden ważniejszych czynników - poznaj model Carbon i przekonaj się o tym! Akcesorium o długości 900 mm zapewni optymalną wygodę użytkownikom o różnym wzroście. Doskonale nadaje się więc do zastosowania w łazience, z której korzysta kilka osób. Niebanalne połączenie chromu z czernią sprawia początkowo dość chłodne wrażenie. Ten wyjątkowy mariaż barw zyska jednak bardziej przytulny wyraz, gdy zestawisz go z innymi detalami w takich odcieniach - mogą to być profile kabiny prysznicowej, dekoracyjne wieszaki czy nawet drobne akcesoria umywalkowe, jak mydelniczka czy kubek. Czego jeszcze możesz się spodziewać po kolekcji Carbon? Odwiedź najbliższy salon Elements i zobacz, jak wyglądają aranżacje przygotowane z wykorzystaniem produktów z tej serii!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Rączka natryskowa Infinity 120 2S
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Rączka natryskowa Stick Carbon
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Rączka natryskowa Infinity 120 1S
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.