Nikles CARBON

Drążek natryskowy CARBON 90 cm

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co najbardziej wpływa na Twój komfort pod prysznicem? Odpowiedni drążek to z pewnością jeden ważniejszych czynników - poznaj model Carbon i przekonaj się o tym! Akcesorium o długości 900 mm zapewni optymalną wygodę użytkownikom o różnym wzroście. Doskonale nadaje się więc do zastosowania w łazience, z której korzysta kilka osób. Niebanalne połączenie chromu z czernią sprawia początkowo dość chłodne wrażenie. Ten wyjątkowy mariaż barw zyska jednak bardziej przytulny wyraz, gdy zestawisz go z innymi detalami w takich odcieniach - mogą to być profile kabiny prysznicowej, dekoracyjne wieszaki czy nawet drobne akcesoria umywalkowe, jak mydelniczka czy kubek. Czego jeszcze możesz się spodziewać po kolekcji Carbon? Odwiedź najbliższy salon Elements i zobacz, jak wyglądają aranżacje przygotowane z wykorzystaniem produktów z tej serii!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.