Nikles INFINITY

Rączka natryskowa INFINITY 120 1S chrom/carbon

Komfortowa strefa prysznicowa bez odpowiedniej baterii? To niestety niemożliwe - dlatego poświęć szczególną uwagę jej wyborowi. Prezentujemy Ci rączkę natryskową, która świetnie sprawdzi się w tej roli. Okrągła forma produktu perfekcyjnie skomponuje się z armaturą o płynnie poprowadzonych liniach - dzięki temu całość będzie się prezentować subtelnie, acz nowocześnie. Głowica o średnicy 120 mm jest na tyle duża, by zapewnić Ci optymalną wygodę w czasie kąpieli - bez trudu będziesz mógł też stopniować natężenie strumienia wody w taki sposób, by dopasować go do swoich potrzeb. Trwałość elementu to efekt wykonania z metalu oraz włókna węglowego - jest to dość innowacyjne, a przy tym skuteczne rozwiązanie. Materiały te są również łatwe do utrzymania w czystości - możesz zatem cieszyć się higieniczną łazienką przez cały czas. Odwiedź salon Elements i poznaj inne artykuły z serii Infinity!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.