Nikles INFINITY

Rączka natryskowa INFINITY 120 2S chrom/carbon

Czy wiesz, że to detale nadają nowoczesnej łazience ostateczny sznyt? Postaraj się więc dobrać takie drobiazgi, które najlepiej pasują do aranżacji na miarę XXI wieku - doskonale sprawdzi się tutaj rączka natryskowa z kolekcji Infinity. Wykonany z połączenia chromu i włókna węglowego element wyróżnia się w szczególności trwałością. Możesz więc cieszyć się jego funkcjonalnością przez optymalnie długi czas. Dość duża głowica o średnicy 120 mm zadba z kolei o Twój codzienny komfort w czasie kąpieli. Jest dwufunkcyjna, dlatego też łatwo dopasujesz natężenie strumienia wody do swoich preferencji. Subtelny mariaż chłodnego, metalicznego połysku z głęboką czernią prezentuje się nad wyraz nowocześnie. Dzięki temu rączka będzie nawiązywać nie tylko do znajdującej się w pomieszczeniu armatury, ale także do innych detali w ciemnych barwach. Zobacz, co jeszcze skrywa się w kolekcji Infinity!

Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.