Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard DUO CUBE
IDERCSNZT

System natryskowy Ideal Duo Cube

W każdej funkcjonalnej łazience przyda się innowacyjny natryskowy system Ideal Duo Cube pozwalający na zażywanie odprężających kąpieli. Produkt nie tylko umożliwia wieczorny relaks, ale też zapewnia poranne orzeźwienie - dzięki temu odkryjesz nowy wymiar codziennej pielęgnacji ciała. Z deszczownicy wydobywa się strumień wody, który muskając Twoją skórę, zagwarantuje Ci sporą dawkę energii. Możliwość regulowania kąta jej ustawienia pozwoli Ci na łatwe dopasowanie modelu do własnych potrzeb. Poczucie komfortu podczas korzystania z systemu zwiększa również trzyfunkcyjna słuchawka. Prosta forma geometryczna przedmiotu znakomicie wkomponuje się w aranżację nowoczesnego otoczenia, gdzie dominują wyraźnie zarysowane krawędzie. Funkcjonalności systemowi dodaje zintegrowany przełącznik słuchawka/deszczownica. Innowacyjnego systemu nie może zabraknąć w nowoczesnej łazience.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
System natryskowy Loft Black
System natryskowy Loft Black
SYSTEMY NATRYSKOWE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Zestaw natryskowy Acquaviva
Zestaw natryskowy Acquaviva
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nobili

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.