Nobili UP

System natryskowy Up Velvet Black

Jeśli chcesz, by Twoja strefa prysznicowa była maksymalnie funkcjonalna, ale i nie traciła na estetyce, koniecznie rozważ zakup systemu natryskowego Up. Dzięki niemu zyskasz wszystkie elementy niezbędne w kabinie prysznicowej - deszczownicę, słuchawkę prysznicową oraz wygodną baterię do sterowania wodą. Cały zestaw ma wysokość 1170 mm, sam wąż natomiast jest długi na 150 cm. W produkcie zastosowano dwustopniową regulację przepływu wody, co pomoże osobom dbającym o środowisko i domowy budżet zużywać na co dzień mniej wody. Warto również wspomnieć o estetycznych walorach systemu natryskowego - wszystkie elementy mają prostą, minimalistyczną formę uzupełnioną przez czarny odcień wykończenia - Velvet Black. Z tego względu produkt idealnie nadaje się do tworzenia nowoczesnych aranżacji. Jeśli jednak masz inny pomysł na urządzenie łazienki, skorzystaj z innych kolorów, w jakich dostępny jest ten model.

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.