Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nobili UP
UPSNM20V

System natryskowy Up Velvet Black

Jeśli chcesz, by Twoja strefa prysznicowa była maksymalnie funkcjonalna, ale i nie traciła na estetyce, koniecznie rozważ zakup systemu natryskowego Up. Dzięki niemu zyskasz wszystkie elementy niezbędne w kabinie prysznicowej - deszczownicę, słuchawkę prysznicową oraz wygodną baterię do sterowania wodą. Cały zestaw ma wysokość 1170 mm, sam wąż natomiast jest długi na 150 cm. W produkcie zastosowano dwustopniową regulację przepływu wody, co pomoże osobom dbającym o środowisko i domowy budżet zużywać na co dzień mniej wody. Warto również wspomnieć o estetycznych walorach systemu natryskowego - wszystkie elementy mają prostą, minimalistyczną formę uzupełnioną przez czarny odcień wykończenia - Velvet Black. Z tego względu produkt idealnie nadaje się do tworzenia nowoczesnych aranżacji. Jeśli jednak masz inny pomysł na urządzenie łazienki, skorzystaj z innych kolorów, w jakich dostępny jest ten model.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Zestaw natryskowy Sena
Zestaw natryskowy Sena
SYSTEMY NATRYSKOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Zestaw natryskowy Euphoria System 310
Zestaw natryskowy Euphoria System 310
SYSTEMY NATRYSKOWE
Grohe

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.