Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Grohe GROHTHERM
GTH1CMBTNZN60

Zestaw natryskowy GRT 1000 Performance

Poszukujesz zestawu, w którym główną rolę odgrywają minimalizm i oszczędna forma? Grotherm 1000 Performance od Grohe z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W zestawie znajdziesz słuchawkę i drążek prysznicowy, opcjonalnie także ogranicznik przepływu strumienia. Całość utrzymano w nowoczesnej, chromowanej stylistyce. Ten zestaw sprawdzi się w łazienkach, w których dużą wagę przykłada się do wysokiej jakości elementów armatury i wyposażenia. Grohe wykonuje wszystkie swoje zestawy prysznicowe z należytą starannością, co przekłada się nie tylko na długi czas użytkowania produktów, ale także wyjątkową łatwość utrzymania ich w czystości. W ofercie Elements znajdziesz także inne zestawy prysznicowe od Grohe!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Rączka natryskowa jednostrumieniowa INDIVIDUAL Square
Rączka natryskowa VIGOUR individual
SYSTEMY NATRYSKOWE
VIGOUR
Rączka natryskowa INDIVIDUAL stick
Rączka natryskowa VIGOUR individual
SYSTEMY NATRYSKOWE
VIGOUR

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.